Search
#
Sendt dato Forsendelsens emne
41
Thu, 08 Jan 2015 19:41:46
Weekendens hjemmekampe
42
Wed, 31 Dec 2014 12:45:14
Godt nytår til alle
43
Fri, 28 Nov 2014 09:05:11
FIF Håndbold Partner vinder flot pris
44
Fri, 28 Nov 2014 08:53:48
Weekendens hjemmekampe
45
Sat, 08 Nov 2014 14:19:20
Thisted Forsikring g/s ny Eksklusivpartner i FIF Håndbold.
46
Thu, 06 Nov 2014 20:14:32
KÆMPE Hjemmestævne
47
Fri, 17 Oct 2014 16:41:20
Weekendens hjemmekampe
48
Mon, 11 Aug 2014 08:26:01
Vil du give en hånd med?
49
Fri, 25 Jul 2014 13:22:21
FIF Håndbold til By Night
50
Sat, 31 May 2014 15:17:47
Kvalifikationsstævne til sommerens DM
51
Sat, 12 Apr 2014 15:04:13
Sæsonens sidste hjemmestævne med hele 11 kampe på programmet.
52
Fri, 28 Mar 2014 14:36:19
Weekendens hjemmekampe
53
Tue, 25 Mar 2014 12:17:39
FIF Støtteforening opretter "Forældrebank"
54
Sat, 22 Mar 2014 11:47:38
Har du lyst til en bestyrelsespost?
55
Thu, 06 Mar 2014 14:20:12
Weekendens hjemmekampe
56
Fri, 28 Feb 2014 15:02:21
Weekendens hjemmekampe
57
Thu, 20 Feb 2014 12:48:59
Weekendens hjemmekampe
58
Fri, 31 Jan 2014 17:45:28
U8 stævne på stor bane
59
Fri, 24 Jan 2014 11:02:32
Generalforsamling i FIF's Støtteforening
60
Fri, 24 Jan 2014 09:12:02
Weekendens hjemmekampe


FIFhb sociale medier YouTube
FIFhb sociale medier Instagram

Partnere

  • jutlander bank
  • SuperBrugsen 315x120
  • Nordjyske
  • Bejstrup 315x120
  • Toemmergaarden 315x120
  • ICJ 315x120
  • Granly
  • Erik Sahl
  • Sparekassen Thy 315x120
  • Fjerritslev tryk
  • Himmerland forsikring
  • inelco heaters
  • HJN Auto nissan
  • sparekassenvendsysselny
  • Bejstrup Skilte og reklame
  • placeofbeauty
  • slagter palle
  • Klim El
  • inelco grinders
  • min kobmand 315x120
  • hotel højgaarden
  • Midvejs Auto
  • Meny
  • Klim Sparekasse 315x120
  • Thisted fjerritslev cementfabrik
  • agesenel
  • renes vin og grønt
  • Frisor trine rosenkrantz
  • Lindstroem
  • Hokus Pokus 315x120
  • Kraghs
  • Thisted Bryghus
  • Kaj Rasmussen VVS
  • fjerritslevautolakering
  • Fjerritslev elektro
  • restaurantgolfen
  • lasmykker
  • botilbuddene nordenfjords
  • ck montage
  • edb center

Nyhedsbrev

Tilmeld dig FIF Håndbold nyhedsbrev




- og modtag de seneste nyheder om kampe og aktiviteter i klubben.
Joomla Extensions powered by Joobi
 

Kommende begivenheder...

FIF Håndbold • Brøndumvej 14-16 • 9690 Fjerritslev

e-mail: Denne email adresse bliver beskyttet mod spambots. Du skal have JavaScript aktiveret for at vise den. • Facebook: facebook.com/FifHandbold